Katı Atık Geri Dönüşüm Konteyneri

 

Plastik-naylon, kağıt, cam, metal vb. hurda malzemeleri birden fazla iş istasyonunda toplanmasında, işlem merkezine taşınmasında ve boşaltılmasında kullanılan bu konteynerler, en ekonomik şekilde kolay hızlı yüklemeyi ve taşıma boşaltma çözümünü sağlar. Atkom Konteynerleri Kamyon üzerine kolaylıkla alınarak taşınma güvencesi sağlar. Uygun Kamyon ölçülerine sahip konteynerler kamyon üzerine alınır ve özel kilitleme mekanizması ile kilitlenmektedir. Atkom ile farklı atık malzemelere göre çeşitli boyut ve özelliklerde tasarlanarak üretilen bu konteynerler yedek parça ve servis sağlama garantisi altındadır.

 

KONTEYNER MODELİ

PLASTİK-NAYLON HURDASI

METAL HURDASI

KAĞIT HURDASI

SAC KALİTESİ

SAC KALINLIĞI

SAC KALİTESİ

SAC KALINLIĞI

SAC KALINLIĞI

TABAN SACLAR

G.İ.Ç.

3mm

G.İ.Ç.

G.İ.Ç.

4mm

YAN SACLAR

G.İ.Ç.

3mm

G.İ.Ç.

G.İ.Ç.

3mm

TRAVERSLER

G.İ.Ç.

3mm-4mm

G.İ.Ç.

G.İ.Ç

3mm-4mm

Genel imalat çelikleri (isteğe göre üretimde St-37,St-42 veya St-52) kullanılabilir.

Plastik-Naylon, kağıt, cam, metal vb. hurda malzemeleri birden fazla iş istasyonunda toplanmasında, işlem merkezine taşınmasında ve boşaltılmasında kullanılan bu konteynerler, en ekonomik şekilde kolay hızlı yüklemeyi ve taşıma boşaltma çözümünü sağlar. Atkom Konteynerleri kamyon üzerine kolaylıkla alınarak taşınma güvencesi sağlar. Uygun kamyon ölçülerine sahip konteynerler kamyon üzerine alınır ve özel kilitleme mekanizması ile kilitlenebilir.

Atkom ile farklı atık malzemelere göre çeşitli boyut ve özelliklerde tasarlanarak üretilen bu konteynerler 7/24 saat yedek parça ve servis sağlama garantisi altındadır. Genel imalat çelikleri isteğe göre üretimde St-37, St-42 veya St-52 kullanılabilir. Müşteri isteğine göre istenilen renkte imalat yapılabilir.